Kurbanınızın nerede kesildiğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Hiranur İlim ve Hizmet Derneği olarak yürüttüğümüz "Sürdürülebilirlik" projelerimizle ihtiyaç sahibi ailelerimizin kendi kendilerine yetebilmelerini sağlamayı ve başkalarına ihtiyaçları olmadan geçimlerini sağlayabilmelerini hedefliyoruz.


SÜT KEÇİSİ

"Süt Keçisi Bir Ailenin Geçimi" projemizle Afrikalı kardeşlerimize süt keçileri hediye ederek onların geçimlerine katkı sağlıyoruz. Aileler keçilerin etinden ve sütünden yararlanarak hem beslenme ihtiyaçlarını giderebiliyor hem de onları satarak para kazanabiliyorlar.

Bağış YapGÜNEŞ KİTİ

Dünya uzay çağını yaşıyorken Afrika'nın bazı bölgeleri henüz elektrikle hiç tanışmamış durumda. Güneş kiti dağıtımı projemizle bu bölgelere elektrik götürüyor, bölge halkının evlerini ve yollarını aydınlatarak hava karardığında da hayatlarına devam edebilmelerini sağlıyoruz. Böylece onlara umut ışığı oluyoruz.

Bağış YapTOHUM

"Ekonomik Güçlendirme Tohum" projemizle Afrika'da tarımla geçimini sağlayan ancak maddi imkansızlıklardan dolayı uygun tohuma erişemeyen kardeşlerimize bölgenin iklim şartlarına uygun tohum dağıtımında bulunarak hem çiftçilerin geçimine katkı sağlıyor, hem de bölge halkının daha kolay ve ucuz yollardan besine ulaşabilmesine yardımcı oluyoruz.

Bağış Yap


AFET FONU


Yurtiçi Acil Afet Fonu

En beklemediğimiz anlarda kapımızı çalan afetler ülkemiz için büyük ve bazen de telafi edilmesi çok zor zararlara neden oluyor. Hiranur İlim ve Hizmet Derneği olarak sel, orman yangını ve deprem gibi afetlerden etkilenen vatandaşlarımızın yanlarında olup onların yaralarını sarabilmek için afetin gerçekleştiğini öğrendiğimiz andan itibaren harekete geçiyoruz.Oluşturduğumuz "Yurt İçi Acil Afet Fonu" ile afet bölgelerine her türlü maddi yardımı ulaştırıyoruz. "Gezici Aşevi" aracımızla afet mağduru halkımıza ve kurtarma ekiplerimize sıcak yemek ikramlarında bulunuyoruz. Bunun yanında "Bir Fidan Bin Can" projemizle afetler sonucu ağaçların yok olduğu ve bitki örtüsünün zarar gördüğü bölgelere fidan dikerek yeşil alanlarımızı tekrar kazanmak için çalışıyoruz.Oluşturduğumuz "Yurt İçi Acil Afet Fonu" ile ülkemizde gerçekleşen sel, yangın, deprem, toprak kayması gibi doğal afetlerden etkilenen mağdur kardeşlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayarak, yaralarını sarıyor ve bölgede çalışma yapan kurtarma ekiplerimize tüm imkanlarımızı seferber ederek destek oluyoruz. Sizlerden gelecek bağışları da bekliyoruz.


Ülkemizde gerçekleşen doğal afetlerde mağdur kardeşlerimizin yanında olduğumuzu göstermeli hep birlikte bir şeyler yapmalıyız.
Aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşın seferberliğimize katılın.

Bağış Yap


FİDAN

Ülkemizi Akdeniz Bölgesinden etkisi altına alan yangın felaketinin ardından doğal alanlarımızı tekrar kazanmak için Hiranur Derneği olarak başlattığımız ''Bir Fidan Bin Can'' projemize sizde destek olun.

Bağış Yap


Projelerimize Destek Olmak İçin Yardımlarınızı Bekliyoruz..

Bağış Yap   


| Yardım Talebi | Gönüllü Ol