Kurbanınızın nerede kesildiğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bir Çuval Un (25Kg)

Bir Çuval Un (25Kg)

Bir Çuval Un (25Kg)

Bu Bağış Türü İçin 1 Adet Tutarı 500 TL'dir

Lütfen Bağış Tutarı Seçiniz
Adet Girin

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere un dağıtımında bulunuyoruz. Sizler de bir çuval un bağışlayarak gerçek ihtiyaç sahiplerinin geçimlerine katkı sağlayabilir ve onlara destek olabilirsiniz.

Hiranur Derneği olarak, barınma, sağlık, giyecek gibi ihtiyaçlarının yanında temel gıda ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Gıda yardımlarının en önemlisi un. Hayırseverlerin bağışladığı unlar, belirli illerdeki mobil fırınlarda sıcacık ekmeklere dönüşüyor bu imkanların olmadığı bölgelere direk un dağıtımına devam ediyoruz. Her gün on binlerce ekmek on binlerce ailenin sofrasına ulaşıyor.

Bağışladığınız un, mazlumları bir sofra etrafında topluyor, yetimlere yalnız olmadığını hissettiriyor. Un bağışı yaparak, iyiliğiniz yüzlerce kişiye ulaşsın.

Un Bağışı Nasıl Yapılır?
Un bağışınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için derneğin hazırlamış olduğu online un bağışı sayfasına ulaşmanız gerekir. Bu sayfada yer alan ödeme adımlarını uygulayarak ve kişisel bilgilerinizi girerek bağışınızı kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Bağışınız tamamlandığında ödeme sayfasında işlemin başarılı olduğuna dair bir gönderi alırsınız. Ülkemizdeki mağdur kardeşlerimizin ekmek tüketebilmesine yardımcı olmak için yıl boyunca bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

| Yardım Talebi | Gönüllü Ol