Kurbanınızın nerede kesildiğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Yetim - Aylık [Yurtiçi]

Yetim - Aylık [Yurtiçi]

Yetim - Aylık [Yurtiçi]

Bu Bağış Türü İçin 1 Adet Tutarı 250 TL'dir

Lütfen Bağış Tutarı Seçiniz
Adet Girin

Hiranur Derneği olarak, yetimlerin eğitim alarak nitelikli bir birey olarak yetişmesini ve İslam’ı en iyi şekilde öğrenme imkânına sahip olmasını sağlamak için çalışıyoruz. 

Ülkemizde ki yüz binlerce yetime sahip çıkmaya gayret ediyoruz. Büyüyüp kendi ayakları üzerinde duruncaya kadar yetimlere destek olmak; barınmadan sağlığa, eğitimden gıdaya her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz. İstiyoruz ki kendi topraklarında, kültürlerinden kopmadan, yakınlarının yanında kimseye muhtaç olmadan yaşasınlar. Ebeveynlerini kaybetmiş ve akrabaları yanında yaşamaları mümkün olmayan yetimler için kendilerini aile ortamında hissedecekleri yetimhaneler inşa ediyoruz.

Desteklerinizle yetim kardeşlerimiz hem eğitimlerini alıyor hem de İslami eğitim çalışmalarına destek amaçlı sürdürülen insani yardım faaliyetleriyle kardeşlerimizin hayatları kolaylaşıyor. Hayırsever bağışçılarımızın zekat, fitre, fidye, kumanya yardımı, kurban, sadaka gibi yardımlarını yetimlere de ulaştırarak onların yüzlerini güldürüyoruz.

Siz de Allah yolunda ilim tahsil eden yetim talebelere destek olabilir, kol-kanat gererek onların yalnız olmadığını hissettirebilirsiniz.

| Yardım Talebi | Gönüllü Ol