İyilik Birlikte Güçlü

Doğal afetler, büyük oranda insanların kontrolü dışında gerçekleşen, önlenemeyen, mal ve can kaybına sebep olan tehlikeli ve büyük çaplı olaylardır. İnsan güçlü olduğu bir anda, her şeye muhtaç kalabilir. Yağmur, yağmaya başladığı andan itibaren binlerce insanın kaderini değiştirebilir. Birkaç saniyelik sarsıntı, sayısız insanı evsiz ve zor durumda bırakabilir. Böyle tabloyla karşı karşıya kaldığımız da Hiranur Derneği olarak bu haberi alır almaz genel merkez binasında kriz masası oluşturarak doğal afetlerin olduğu yakın illerden Hiranur Derneği ekipleri harekete geçirerek oradaki arama kurtarma ekibi ve doğal afete mağdur olan insanlarımıza acil yardım malzemeleri dağıtımı sağlarken aşevi aracımızla hem mağdur olan kardeşlerimize hemde arama kurtarma ekiplerimize sıcak yemek dağıtımını sağlıyoruz.

Gezici aşevlerimiz günlük 15 bin kişiye hizmet verecek şekilde kapasitesi mevcuttur. Sizler ne kadar destek verirseniz bizler Hiranur Derneği olarak kapasitemizi en üst seviye çekmek için çabalıyoruz.

Hiranur Derneği ekipleri olarak, kriz sona erene dek bölgede arama kurtarma çalışmalarına ve mağdur kardeşlerimize sizden gelen destekleri iletmeye devam ediyoruz. Kriz bittikten sonra kardeşlerimizin ihtiyaçlarına merhem olabilmek için yeniden projelerimizi hayata geçiriyoruz.

Afet mağduru kardeşlerimize ve kurtarma ekiplerimize sıcak yemek üreten ekibimiz desteğinizi bekliyor...

İyilik Birlikte Güçlü

Doğal âfetler, büyük oranda insanların kontrolü dışında gerçekleşen, önlenemeyen, mal ve can kaybına sebep olan tehlikeli ve büyük çaplı olaylardır. İnsan güçlü olduğu bir anda, her şeye muhtaç kalabilir.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik