Suyun hayat olduğu yerlerde, yaşamın sürdürülebilir olması için temiz suya ulaşımın ne kadar kritik bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Özellikle Afrika'nın bazı bölgelerinde, temiz su kaynaklarına erişim oldukça kısıtlı ve bu, birçok insani sorunun ana kaynağı haline gelmiştir.
Suyun hayat olduğu yerlerde, yaşamın sürdürülebilir olması için temiz suya ulaşımın ne kadar kritik bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Özellikle Afrika'nın bazı bölgelerinde, temiz su kaynaklarına erişim oldukça kısıtlı ve bu, birçok insani sorunun ana kaynağı haline gelmiştir.
Sevgili Destekçilerimiz, Hayat, bazen beklenmedik anlarda, en ihtiyaç duyulan yerlerde umut olabilmek demektir. Hiranur Derneği olarak, Gazze'deki kardeşlerimize ulaştırmak üzere başlattığımız “Ambulans Projesi” ile bu umudu yeşertmek istiyoruz. Zorlu koşullar altında yaşam mücadelesi veren insanlara yardım elini uzatmak, onların acil sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için siz değerli bağışçılarımızın desteğine ihtiyacımız var.
Bilgi, toplumların ilerlemesinde ve aydınlanmasında temel bir unsurdu. İşte bu nedenle, Yurt içi'nde İslami İlimler Fakültelerinde eğitim gören, geleceğin bilgin adamları olarak yetişen gençlere destek veriyoruz. "İlim Yolculuğunu Destekle" projesiyle, bu gençlerin eğitim yolculuğunda yanlarında oluyoruz.
Afet Bölgelerinde Umudu Yeniden Pişiriyoruz Hiranur İlim ve Hizmet Derneği olarak, afet bölgelerinde ihtiyaç sahiplerine günlük sıcak yemek dağıtma misyonumuzu güçlendirmek için yeni bir adım atıyoruz. "Mobil Aşevi" projesiyle, sadece yemek değil, aynı zamanda umudu da sıcak bir şekilde sunuyoruz. Bu özel proje kapsamında, dört çeşit yemek yapma imkanına sahip olan mobil aşevimizle birlikte günlük 5-10 bin kişiye sıcak ve besleyici yemekler ulaştırıyoruz. İhtiyaç sahiplerinin midesini değil, aynı zamanda yüreklerini de ısıtarak, onlara yeniden umut ve güven sağlıyoruz. Afet bölgelerindeki zorlu koşullara rağmen, ekip arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışarak, her bir tabağın bir nebzede olsa huzur getireceğine inanıyoruz. İnsanlığın en temel ihtiyaçlarından biri olan yiyecek konusunda yardım elini uzatmak, bizim için sadece bir görev değil, aynı zamanda bir onur ve ayrıcalıktır. Bu projede emeği geçen tüm destekçilerimize ve bağışçılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerin desteğiyle, daha fazla kişiye ulaşarak, umudu yeniden pişirmeye devam edeceğiz. "Mobil Aşevi" projesiyle, bir tabak sıcak yemekle birlikte, bir nebze olsun umudu yeniden pişiriyoruz. Güçlü bir toplum için birlikte el ele, adım adım ilerliyoruz.
Bağış sepetiniz boş