Fitre

Hiranur Derneği olarak yardıma muhtaç coğrafyalara, yetim çocuklara ve Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir tarafında eğitim gören talebelere desteklerinizle ulaşıyor. Siz de fitre ve fidye bağışınızı sizden çok uzaktaki din kardeşinize ulaştırabilir, onların ihtiyaçlarını giderebilir ve ümmet bilincini pekiştirebilirsiniz.

Fitre ve Fidye Bağışlarını Nerelerde Kullanılıyor?; Yapılan sosyal incelemeler neticesinde geliri asgari ücretin altında kalan, temel ihtiyaçlarını karşılamadığı resmi olarak belirlenen dezavantajlı bireylere (yaşlılar, kadınlar, engelliler, kronik hastalar, mülteciler, afetzedeler, evsizler, yetim ve öksüzler, öğrenciler, sokakta yaşayanlar, sosyal dışlanmaya maruz kalan bireyler) sizlerin bağışlarıyla yardımları yapılmaktadır.

Bunların yanından tek seferlik ya da düzenli olarak; asgari geçim desteği, gıda yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, acil afet yardımı, barınma yardımı, eğitim yardımı, sağlık yardımı şeklinde yapılmaktadır.

Unutmayınız Fidyelerinizle İhtiyaç sahiplerine destek olabilir, umutlarını yeşertebilirsiniz. Hadi hep beraber umut olalım.

Fitre

Hiranur Derneği olarak yardıma muhtaç coğrafyalara, yetim çocuklara ve Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir tarafında eğitim gören talebelere desteklerinizle ulaşıyor.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik