Kumanya Paketi

Dünyada israf almış başını gidiyorken aynı zamanda birçok bölgede milyonlarca insan yaşadıkları maddi imkansızlıklar ve geçim sıkıntıları yüzünden günde bir öğün dahi beslenme imkanına erişemiyor. Afrika ve Asya'da bu nedenlerden yetersiz beslenen milyonlarca insan maalesef açlıktan hayatını kaybediyor. Ülkemizde ise bu durum Afrika ve Asya kadar vahim olmasa da yine de binlerce aile geçim sıkıntısı yaşıyor.

Hiranur İlim ve Hizmet Derneği olarak kardeşlerimizin karşı karşıya kaldığı bu üzücü tabloyu bir nebze olsun ortadan kaldırabilmek için çabalıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında titizlikle tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere düzenli olarak kumanya kolisi dağıtımı gerçekleştiriyor ve onların omuzlarındaki geçim yükünü hafifletebilmek için çalışmalar yürütüyoruz. Sizler de yapacağınız kumanya bağışları ile yurt içinde ve yurt dışında geçim mücadelesi veren kardeşlerimize destek olabilirsiniz.

Kumanya Paketi

Dünyada israf almış başını gidiyorken aynı zamanda birçok bölgede milyonlarca insan yaşadıkları maddi imkansızlıklar ve geçim sıkıntıları yüzünden günde bir öğün dahi beslenme imkanına erişemiyor.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik