Yurtiçi - Seninde Bir Hafızın Olsun

Yurt içinde, hafız olabilmek için medresemize başvuran ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına sizlerin burslarıyla hafızlık eğitimi veriyoruz.

Hiranur Derneği olarak bizler Müslüman kardeşlerimizin ve onların çocuklarının İslam’ı en iyi şekilde öğrenmeleri ve yaşamaları gerektiğine inanıyoruz. Her türlü imkansızlıkta dahi içinde bu cevheri taşıyan Müslüman çocukların imkansızlıklarına imkân, olumsuzluklara çare olmak istiyoruz.  Müslüman çocuğunun yetişmesi için çabalıyor ve gayret sarf ediyoruz.

BİR TALEBE BİN TALEBE DEMEKTİR

Hakkıyla yetiştirilen ve İslam’ı bütün güzelliğiyle yaşamaya gayret eden talebe mutlaka beraberinde binlerce talebeyi yetiştirecektir. Bu inancımız sayesinde her gün daha fazla talebeye ulaşmayı amaçlıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında İslami ilimler müesseseleri ve hafızlık kursları açarak ve buralarda okuyan talebelerin masraflarını üstlenerek çok ulvi bir vazife yaptığımıza inanıyoruz.

Hiranur Derneğine, Seninde Bir Hafızın Olsun projesine katkı sağlamak için bağışlarınızı yapabilirsiniz. Derneğimize bağışlarınızı hem yurtiçinden hem de yurtdışından kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Online bağış için internet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile kolayca işlem yapabilirsiniz. Dilerseniz banka hesap numaralarımız ile de EFT veya Havale olarak bağışını yapabilirsiniz. Yurtdışından yapılan bağışlarda dikkat edilmesi gereken önemli bir konu vardır. EFT veya Havale yaparken mutlaka bankanın SWIFT kodu girilmesi gerekmektedir.

Yurtiçi - Seninde Bir Hafızın Olsun

"Dinini öğrenmek kadın erkek her Müslüman'a farzdır."

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik