Yurtdışı Giyim Projesi

Gönüllü yurt dışı saha ekibimiz tarafından, olumsuz hava koşullarından korunabilecek, temiz ve giyilebilir kıyafeti olmayan yardıma muhtaç olan Afrikalı çocukları büyük bir titizlikle belirleyerek, Hiranur Derneği olarak yardımları ulaştırıyoruz. Bundan dolayı yetim çocukları ve ilim talebelerini kapsayan projemizi sürekli güncel tutarak, yıl boyunca yapacağınız yardımları Afrikalı çocuklara ulaştırıyor, kıyafet ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Afrika ülkeleri gibi yoksulluk yaşanan bölgelerde açlık ve susuzluk sorunlarının yanı sıra bir diğer en önemli sorun ise giyimdir. Temiz ve giyilebilir kıyafet bulmakta zorluk yaşayan insanlara derneğimizin bağışçıları ve destekçileri ile kıyafet yardımında bulunmaktayız.

Giyim paketi ile yardıma muhtaç insanlara bot, mont, pantolon, kazak, tişört gibi olumsuz hava koşullarından koruyacak ve giyilebilir temiz kıyafet sağlamaktayız.

Derneğimize giyim paketi yardım faaliyeti için dilerseniz para bağışında bulunabilirsiniz.

Yurtdışı Giyim Projesi

Gönüllü yurt dışı saha ekibimiz tarafından, olumsuz hava koşullarından korunabilecek, temiz ve giyilebilir kıyafeti olmayan yardıma muhtaç olan Afrikalı çocukları büyük bir titizlikle belirleyerek, Hiranur İlim ve Hizmet Derneği olarak yardımları ulaştırıyoruz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik