Genel Bağış

Genel bağış yapan bağışçı, bu bağışı kurumumuza herhangi bir alanda kullanması için verdiğinden bu bağış derneğimiz tarafından en acil alanlarda kullanılır. Genelde Dünya üzerinde savaşların, doğal afetlerin ve geçmişten beri süre gelip hala devam eden sömürünün sonucu olarak bugün dünya nüfusunun yarısına yakını açlık, susuzluk ve barınma ihtiyacı içerisinde yaşıyor ve birçok talebe maddi durumundan dolayı eğitimini tamamlayamamaktadır.

 Hiranur İlim ve Hizmet Derneği olarak, bu ihtiyacın yaşandığı dünyanın dört bir yanındaki mazlum ve mağdur ümmet coğrafyalarında yapılan genel bağışlarla nebze de olsa rahatlatması için çalışıyoruz. Özellikle İslam toplumunun bir olgusu olan zekât, sadaka ve fitre gibi bağışlar hem Müslüman toplulukların üzerlerine düşen görevi yerine getirmelerine vesile oluyor, hem de dünya üzerindeki yardıma muhtaç milyonlarca insan için umut taşımaya devam ediyoruz. Sizlerde bu umut yolunda katkıda bulunmak isterseniz genel bağışta bulunabilirsiniz. Allah (C.C.) yaptığınız bağışları Dergâh-ı İzzet’inde kabul eylesin.

Genel Bağış

"Genel bağış, en acil ihtiyaç duyulan bölgelere aktarılma konusunda bağışa aracı olan kurumlara oldukça esneklik sağlayan bir bağış türüdür.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik