Suriye - Ekmek Yardımı

Suriye’de 15 Mart 2011’de başlayan iç savaşla birlikte yıllarıdır savaşın pençesinde ve bombaların altında yaşam mücadelesi veren Suriyeli kardeşlerimiz savaşın neden olduğu maddi imkansızlıklardan dolayı en hayati ihtiyaçlarını karşılamakta sıkıntı çekiyorlar. Kamplarda ve çadırkentlerde sağlıksız koşullarda hayatlarını idame ettirmeye çalışan mazlum kardeşlerimiz en temel besin maddelerinden birisi olan "un"a dahi ulaşamıyorlar.      Üstelik kimi insanlar lüks ve şatafat içerisinde gününü gün ederken, insanımızın bir kısmı ise fakr-u zaruret içerisinde yaşamaya devam ediyor. Bazısı ekmek bayatlayınca beğenmezken; kimi insanımız ise fırıncıların ve bakkalların akşamdan kalma bayat ekmeğine talip oluyor.

      Hiranur Derneği olarak, bir ekmek almaya dahi gücü yetmeyen yetsede una ulaşamayan müslüman kardeşlerimizin, unutulmuş ve kapılarını soğuk rüzgarlardan başkasının çalmadığı ihtiyaç sahiplerine ulaşarak onlara en azından sıcak bir ekmeği ulaştırarak, yüzlerindeki tebessüme ortak oluyoruz. Sizlerden gelen desteklerle Suriyeli savaş mağduru kardeşlerimizin un ihtiyaçlarını karşılıyor ve onlara her gün sıcak ekmek ikramında bulunuyoruz. Gelin, bağışlarınızla bir ailenin ekmek ihtiyacını da siz giderin ve mazlumların sofralarına bereket, mahzun gönüllerine umut olun.

Suriye - Ekmek Yardımı

Suriye’de 15 Mart 2011’de başlayan iç savaşla birlikte yıllarıdır savaşın pençesinde ve bombaların altında yaşam mücadelesi veren Suriyeli kardeşlerimiz savaşın neden olduğu...

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik