Filistin Acil Yardım Fonu

Oluşturduğumuz "Acil Yardım Fonu" ile Yurdumuzda ve Dünya'nın her yerinde gerçekleşen sel, yangın, deprem, toprak kayması, savaş, zulüm gibi doğal afetlerden, sosyal zorluklardan etkilenen mağdur kardeşlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayarak, yaralarını sarıyor ve oralarda çalışma yapan ekiplere tüm imkanlarımızı seferber ederek destek oluyoruz. Sizlerden gelecek bağışları da bekliyoruz.

Gazze, 2 milyon insanın yaşadığı sıkışık bir topluluk. Burada temel ihtiyaçlara erişim, sürekli bir mücadele konusu. Elektrik kesintileri, temiz su eksikliği, işsizlik ve yoksulluk gibi sorunlar, bölgedeki insanları etkiliyor. Bununla birlikte, içinde bulunduğumuz güncel durumlardan dolayı hergün onlarca insan hayıtını kaybetmekte.

Gazze'deki savaşın yıkıcı etkilerini hafifletmek ve bu bölgedeki ailelere umut olmak için mücadele ediyoruz. Sizlerin desteği ve bağışları ile daha fazla insana yardım eli uzatmayı hedefliyor.

Hiranur Derneği olarak, Filistinli kardeşlerimize yardım etmek ve onlara umut olmak için çabalıyoruz. Gazze'deki partner kurumu aracılığıyla yardım ulaştırmaya devam ediyoruz. Sizlerin destekleri, bu mücadelemizde kritik bir rol oynamaktadır ve bu destek, Gazze'deki insanlara yardım eli uzatmamıza olanak tanımaktadır.

Yardımları nasıl ulaştırıyoruz?

Gazze'deki partnerimiz ile işbirliği yaparak sizlerin de desteği ile bu acı içinde yaşayan insanlara yardım ulaştırıyoruz. Bu işbirliği, yardımların etkili bir şekilde dağıtılmasına olanak sağlıyor ve bu, Gazze'deki ailelere umut oluyor.

Yardımların içeriği nedir?

Sıcak yemek, Su, Nakdi Yardım ve tıbbi malzemeleri savaş mağduru ailelere ulaştırıyoruz. Gıda kumanyaları, açlıkla mücadele eden ailelere ve tıbbi malzemeler, yaralılara hayati destek sağlıyor.

Filistin Acil Yardım Fonu

Oluşturduğumuz "Acil Yardım Fonu" ile Yurdumuzda ve Dünya'nın her yerinde gerçekleşen sel, yangın, deprem, toprak kayması, savaş, zulüm gibi doğal afetlerden, sosyal zorluklardan...

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik