Kardeşine Umut Ol

Siz de nakdi bağışta bulunarak Hiranur Derneği olarak "kardeşine umut ol" projesiyle çıktığımız bu çalışmalarımıza destek olabilir, binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürebilirsiniz. Başta Türkiye olmak üzere Asya ve Avrupa kıtalarında bir umut eli bekleyen kardeşlerimiz var.

Yardımsever halkımız, yıllardır şehirlerde yaşayan ihtiyaç sahiplerine daima bizler aracılığı ile yardım ediyor. Şimdi başlatmış olduğumuz proje ile yurtiçi ve yurtdışından gelecek yardımlar ile birçok ülkeye umut olmaya devam edeceğiz.

Şimdi kış ayına yaklaşmaktayız bu yüzden ihtiyaç sahibi olanlara bir battaniye, kap kap yemek, bir çift ayakkabı ve dost şefkati sunulmasının yolunu birlikte açalım. Artık soğuk yüzünden hiçbir çocuk üşümesin, hiçbir anne çocuklarını aç yatırmasın…

Gelin, bu zorlu şartlarda onlar için bir kez daha harekete geçelim. Yaralarını birlikte saralım. Türkiye'de, Asya'da ve Avrupa'da yoksul Müslüman kardeşlerimiz bizlerden gelecek yardımı bekliyor.

Şimdi yeni hedefimiz Dünya'nın bir ucundan diğer ucuna kadar susuz ve yemeksiz bir kişi bile aç uyumamaları için projemizi devam ettirmektir.

Allah’ın yardımı, sizlerin desteği ve duasıyla inşallah yılsonuna kadar yoksul bir kişi bile kalmamasını hedefliyoruz. Tek bir kişi kalmayıncaya kadar ve açlık sınırının sıfıra ininceye kadar başta Türkiye olmak üzere birçok Avrupa ülkelerinden de gelen desteklerle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Kardeşine Umut Ol

Açlık, yoksulluk ve imkansızlıklar içinde yaşam sürmek isteyen Müslüman kardeşlerimizin tek umudu bizleriz! İslam’ın emrettiği yardımlaşmayı bir görev bilerek zorda kalmış Müslüman kardeşlerimize Hiranur Derneği olarak umut olmanın tam zamanı!

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik